Jak rozpoznać klątwę?

 

Początek klątwy możemy zauważyć, gdy wszyscy bez żadnego powodu odwracają się od nas. Tracimy najbliższe nam osoby, lub cierpimy na skutek ich nieuleczalnych chorób. Przykładów można podawać mnóstwo, chociaż nie zawsze musi to być klątwa czy urok.

Może to być zwykłe opętanie przez byty astralne. Boimy się lub wstydzimy się zwrócić do kogoś, kto nam pomoże. A życie jest krótkie, więc czy warto cierpieć, zadawać sobie ból i przy tym innym? Czasami niewinna rozmowa z osobą, która zrozumie i będzie mogła wyjaśnić niektóre sprawy, może zmienić nasze życie. W niektórych przypadkach pomoże założenie odpowiedniego amuletu który może odwrócić zły los.

 

Objawy :

Zwykłe choroby przewlekłe, nerwica, depresja, nadpobudliwość, nerwowe dążenie do samookaleczeń, choroby na tle nerwowym, pech, pogorszenie się ogólnego stanu zdrowia, uczucie walącego nam się świata na głowę, robienie innym krzywdy, dręczenie przez innych, nieporozumienia partnerskie, uzależnienie od innych, brak własnej woli i woli życia, koszmary w czasie snu, bezsenność, lęki, klaustrofobia, samotność.

Podpowiedź:

Możesz usunąć tę informację włączając Pakiet Premium

Ta strona została stworzona za darmo w WebWave.
Ty też możesz stworzyć swoją darmową stronę www bez kodowania.