Magia wysoka

 

Wymaga od czarodzieja poświęcenia, ciężkiej pracy oraz wysiłku. Długie przygotowania i lata nauki spędzane na doskonaleniu się w konkretnej dziedzinie, pomagały czarodziejom osiągać zamierzony cel. Zdecydowanie nie jest to typ magii dla każdego - nie wszyscy są zdolni do tak wielkich poświęceń.

 

 

Magia biała

 

Magia utożsamiana z dobrem i niesieniem pomocy. Wykorzystuję się ją przy ogólnie rozumianej pomocy innym. To harmonia wewnętrzna, zrozumienie i życzliwość dla innych. Nie czerpiemy z niej korzyści dla siebie samych.

 

 

Magia niska

 

Nie jest tak bardzo wymagająca jak magia wysoka. Niemniej jednak jest równie ważna w końcu to jej używamy i uczymy się na co dzień! Wykorzystujemy ją do osiągania małych celów (miłość, zdrowie, piękno), do pomocy innym lub przy rozwiązywaniu problemów. Nie wymaga od czarodzieja tak radykalnego poświęcenia. 

 

Magia czarna

 

Magia określana jako ta zła, sięgająca do ciemnych zakątków charakteru czarodzieja. Jest sposobem na osiąganie tego czego chcemy. Egoistyczna, bezkompromisowa, potężna, zadająca ból psychiczny oraz fizyczny. 

 

Podpowiedź:

Możesz usunąć tę informację włączając Pakiet Premium

Ta strona została stworzona za darmo w WebWave.
Ty też możesz stworzyć swoją darmową stronę www bez kodowania.